. Ma Ervin napja van.
Tájfutó diákolimpia
2016-05-30 21:00:32

A maglódi általános iskolába járó Gyurina testvérek (képünkön) az országos diákolimpia döntőjében álltak helyt.

Az Egri Spartacus SE rendezte tájfutó diákolimpia országos döntőjében május 21-én, szombaton Egerben NII. kategóriában Gyurina Judit, a Maglódi Veremesy Péter Általános Iskola 5. d osztályos tanulója, a PVSK tájfutó szakosztályának versenyzője 49 indulóból 8. helyezést ért el, FII. kategóriában Gyurina László (2. d) a 66 versenyző közül az 53. helyet szerezte meg a rövidtávú futamon. Felsőtárkányban, a május 22-i, normál távú futamon Gyurina Judit ismét 8. lett (50 résztvevőből), míg Gyurina László a 40. (67 versenyző közül). Az első napon a versenyzők Eger belvárosában futottak, és a cél a Dobó tér volt, a másodikon már a Bükkben teljesítették a diákok a normál távot.

Utoljára frissítve: 2016-05-31 13:32:33