. Ma Auguszta napja van.
Mindenki győzött a Piskóta futamon
2017-05-30 03:00:11

A szervezők és a résztvevők egyaránt elégedettek voltak a Smafu, a Suhanó Maglódi Futók első terepversenyével május 28-án.

A város határában a vitorlázó gyurgyalagokkal is versenyre kelő sportolók 3 távon indulhattak a Piskóta futamon. Az 5 km-es pályát választották a legtöbben, a 11 nevező közül a 10 éves Tóth Ábel Péter minden felnőttet megelőzve győzött Pliha Zoltán és Szűcs István előtt. A 11 km-es körre benevezett 8 sportember közül Juhász Péter ért elsőként a célba, őt Mogyorósi Gábor és Goráczné Ihász Gréta követte. Végül a 22 km-es futamot 4 fő teljesítette: első helyezést ért el Poronyi Gábor, másodikat Horváth Gábor, harmadikat Ujvári Viktor, és negyedik lett Vízi Balázs. A Piskóta futamon azonban valójában mindenki győzött.

Az információ forrása: a csoport közösségi oldala

1. kép: a 11 km-es rajt, fehérben indít Katona-Siklósi Gabriella, a Smafu vezetője

2. kép: verseny után is frissen