. Ma Auguszta napja van.
Felkészül: Maglódi TC
2015-01-25 00:53:55

Felnőtt labdarúgó csapatunk felkészülési mérkőzéseinek időpontjait és eredményeit közöljük.

A szerdai, Tura elleni találkozó után lejátszotta második felkészülési mérkőzését is felnőtt csapatunk. Szombaton a Népligetben az NB I-es utánpótlás bajnokság 7. helyén álló, Lipcsei Péter edzette Fradi U21 vendégei voltunk. 5 gólos vereséget szenvedtünk.

Január 21., szerda, 18:00, Mogyoród, Tura VSK (megyei I.) – Maglódi TC: 6–4 (1–3)

Góllövők: Horváth Martin és Bene Zsombor (2-2 gól).

Január 24., szombat, 9:00, Budapest, Népliget, Ferencvárosi TC (U21) – Maglódi TC: 5–0 (1–0)

Január 28., szerda, 19:00, Taksony: Taksony (megyei I.) – Maglódi TC

Január 31., szombat, 13:00: III. Kerületi TVE (NB III.) – Maglódi TC

Február 4., szerda, 20:00, Budapest, Ikarus-pálya (Bátony utca 1–33.): Maglódi TC – Tököl (NB III.)

Február 7., szombat, 17:00, Budapest, Ikarus-pálya: Maglódi TC – Üllő (megyei I.)

Február 11., szerda, 20:00, Budapest, Ikarus-pálya: Maglódi TC – Érd (megyei I.)

Február 18., szerda, 11:00, Budapest, Bozsik-stadion: Budapesti Honvéd (U21) – Maglódi TC

Herédi Attila vezetőedző a Maglódi TC honlapjának nyilatkozta: Csak azt mondhatom, amit a Tura elleni találkozó után is. Az első félidei játékunkkal, ahol zömében a tervezett kezdőcsapatba szánt játékosok játszottak, maximálisan elégedett vagyok. A szünetben beállók viszont nem tudták hozni az elvárt teljesítményt, és így több gólos vereséget szenvedtünk. Sajnos el kell ismernünk, hogy húszas keretünkben jelenleg csak 10-11 olyan labdarúgó van, akik a céljaink eléréshez megfelelő szinten áll.

Információ: maglodtc.hu

Fotó: valogatott.blog.hu

Utoljára frissítve: 2015-01-25 00:56:02